UKÁZKY REPORTÁŽNÍCH FOTOGRAFIÍ, KULTURNÍCH AKCÍ ATD. NALEZNETE ZDE: Connor Photos

O svatbách a fotografování

Předsvatební fotografie

Pošlete svým blízkým svatební oznámení s originálním portrétem. Vyhraďte si pár hodin svého času a užijte si bez stresu a nervozity předsvatební focení s fotografkou.

Setkáme se po vzájemné domluvě. Za ranního rozbřesku, v dešti, mezi vločkami sněhu. Tak, aby finální snímky překonaly vaše představy.

Chcete-li se vyhnout svatebnímu stresu a fotografování si pořádně vychutnat, je předsvatební focení určeno právě Vám. Fotografování obvykle probíhá v prostředí staré Prahy nebo v ateliéru, záleží pouze na vašem přání.

Výhodou přesvatebního fotografování je dostatek času a možnost přizpůsobit setkání počasí a vhodnému světlu, což dává šanci na vznik opravdu krásných portrétů, které oceníte i po mnoha letech.

Na fotografování je potřeba si vyhradit obvykle tři až pět hodin a cena se odvíjí od konkrétních požadavků. Je však nižší než při standardním svatebním focení, které je i pro fotografa výrazně náročnější.

Černobílé fotografie na klasický film

Hana Connor je jedním z posledních fotografů, která jako doplněk k dnes již nepostradatelné digitální fotografii, zachycuje svatby i na klasický černobílý film. Černobílé fotografie jsou ojedinělé svým retro provedením s klasickým zrnem a jsou stále kvalitnější než černobílé fotky digitálně upravované.

Máte-li zájem o použití černobílého filmu na část nebo celou svatbu, domluvte se na schůzce.

Několik příkladů fotografií zachycených na černobílý film naleznete v galerii Old-fashioned.

Svatební oznámení

Vytrubte to do světa originálně

Chete jedinečné svatební oznámení? Nechte se zvěčnit v působivých pražských uličkách, mezi mraky v balónu, na vašem gauči v obýváku nebo pod paprsky umělého světla ve vlastním ateliéru. Záleží jen na vaší chuti, odvaze, stylu v jakém se vaše svatba odehrává a individuálním přání. Cena je závislá na náročnosti a množství grafických úprav.

Předsvatební schůzka

Zastavte se před svatbou

Jste-li si výběrem fotografa jisti, využijte rozhodně seznámení s fotografem na předsvatební schůzce v rámci každého svatebního balíčku. Zde si snoubenci s fotografem dohodnou přesné dataily svatby a styl fotografování, který se jim nejvíce zamlouvá. Je důležité navázat společně kontakt, aby výsledná práce byla co nejlepší a odpovídala vašim přáním.

Je vhodné si rovněž definovat alespoň rámcový harmonogram focení v rámci svatebního dne, aby bylo jasné, na kterých okamžicích vám nejvíce záleží. Někteří snoubenci mají zažité představy, že čím vice fotografií a rychlejší čas odevzdání, tím lepší fotograf, což pochopitelně není pravdou a je potřeba způsob práce Connor Weddings snoubencům vysvětlit.

Máte-li zájem o služby fotografa - kontaktujte Hanu Connor.